Sammy Icon

Cholula

Таємна Асоціація Шкарпеточників (ТАШ) щороку проводить Супертаємний Конкурс — обирає найкращі шкарпетки. Семмі неодноразово брав участь у цих днях моди, але ще ніколи не отримував на них беззаперечну перемогу.

Річ у тім, що його головний конкурент, Загадковий Шкарпетковий Кутюр’є (дехто навіть вважав його Бенксі світу шкарпеток), ні в чому не поступався Семмі. І їх протистояння завжди закінчувалося гордою нічиєю. Але не цього разу.

Роки змагань дозволили Семмі створити насправді унікальну модель шкарпеток: шалено м’які, зіткані 200 голками та стійкі до появи катишек Cholula. З ними він вирушив на Супертаємний Конкурс і вперше з розгромним рахунком переміг Загадкового Шкарпеткового Кутюр’є. Той так розізлився через поразку, що мовчки покинув конкурс і навіть не забрав приз за друге місце. Чи повернеться він? Судячи з усього, ми дізнаємося про це наступного року.


200 голок Шкарпетка м’якша на дотик

Бавовна пеньє Шкарпетки не кошлатяться

Еластичні Використовуємо еластан з високою розтяжністю


При замовленні подарункової коробки ми пакуємо 1-4 пари в коробку з кришкою (фото в слайдері), а 4-7 пар в коробку з прозорим віконечком (фото в слайдері).

Ціна:
100 грн
Кількість
Розмір
Подарункова коробка (+35 грн)
Склад: 80% бавовна 18% поліамід 2% еластан
Доставка
Самовивіз
FREE
Кур’єром по Києву
45 грн
Нова пошта
40 грн
Оплата
Готівкою, банківською картою, Paypal, або післяплатою (за умови доставки Новою поштою)
Є питання? Телефонуйте
Ви також переглядали