{* *}
Sammy Icon

Pass

Одного разу Семмі не продали жетони у касі київського метро. Він почав обурюватися і скандалити, але виявилося, що напередодні вони зникли із Банку Жетонів. Де їх шукати, ніхто не знав. Так що вибір був не грандіозний: або користуватися проїзним, або знайти жетони.

— Я знайду тих, хто це зробив, — вирішив Семмі.

Йому подякували і впустили у Банк Жетонів. Семмі вивчив сховище і знайшов сліди злочинців: вони розсипали кругляші, коли тікали з місця злочину. Семмі ввімкнув ліхтарик у телефоні та вирушив услід злодіям, не забуваючи збирати знайдені жетони. Невдовзі він опинився на станції «Львівська брама» і побачив там складені докупи кругляші. Здалеку він прийняв їх за гігантський мурашник, а коли підійшов ближче, то побачив, що це дійсно мурашник.

— Привіт. Хто у вас тут головний? — спитав Семмі.

До нього вийшла цариця мурах. Семмі та цариця вступили в перемовини. У результаті мурахи повернули всі до одного жетони і навіть залишили станцію «Львівська брама». А за це Семмі створив їм ультрасучасний екомурашник у Голосіївському лісі та подарував унікальний дизайн шкарпеток — Pass.При замовленні подарункової коробки ми пакуємо 1-3 пари в коробку з кришкою (фото в слайдері), а 4-7 пар в коробку з прозорим віконечком (фото в слайдері).

Ціна:
120 грн
Кількість
Розмір
Подарункова коробка (+35 грн)
Склад: 80% Бавовна. 17% Поліамід. 3% Еластан
Доставка
Кур'єром Нової Пошти
60 грн
Відділення Нової Пошти
45 грн
Оплата
Готівкою, банківською картою, Paypal, або післяплатою (за умови доставки Новою поштою)
Є питання? Телефонуйте
Ви також переглядали