Sammy Icon

Pavliko

Ці шкарпетки присвячені українському документальному фільму «Май далеко – май добре», головному герою – Мішелю та його трьом буйволам - Павліко, Леді та Жанні. Молодий німець, що вивчав екологію в університеті, робить цікавий вибір – полишає рідну країну та їде у маленьке віддалене село в Карпатах. Там на схилах гір він розводить унікальний вид тварин – карпатських водяних буйволів і буквально рятує їх від повного зникнення. Зрозумівши, що це – його покликання, Мішель вирішує назавжди залишитись в Україні. 

Познайомся з Павліко. Це, мабуть, наймудріший буйвіл у Всесвіті. В нього такі роги, що можна легко злякатися, але не треба цього робити! Він спокійний та дружній, тому дозволяє кататися в себе на спині, поважає людей та інших буйволів. А коли його чухаєш, він стає схожим на наймиліше кошеня у світі. Так і хочеться дати йому цьом у ніс!

Частина коштів від продажу кожної пари шкарпеток піде Мішелю на купівлю сіна тваринам.
Заходьте на сайт та підтримуйте ініціативу http://www.karpaten-bueffel.eu/ 
Більше про фільм дізнавайтеся на сторінці https://www.facebook.com/FilmMichel/

При замовленні подарункової коробки ми пакуємо 1-4 пари в коробку з кришкою (фото в слайдері), а 4-7 пар в коробку з прозорим віконечком (фото в слайдері)

Ціна:
120 грн
Кількість
Розмір
Подарункова коробка (+35 грн)
Склад: 80% Бавовна. 17% Поліамід . 3% Еластан
Доставка
Кур'єром Нової Пошти
60 грн
Відділення Нової Пошти
45 грн
Оплата
Готівкою, банківською картою, Paypal, або післяплатою (за умови доставки Новою поштою)
Є питання? Телефонуйте
Ви також переглядали