Sammy Icon

Tacotl

Семмі завжди мріяв побачити піраміди майя. Одного разу в кав’ярні третьої хвилі до нього за столик підсів чоловік у жовтому дощовику та широкополому капелюсі. Він опустив голову так, щоб неможливо було розгледіти його обличчя, і спитав у Семмі:

— Хочеш побачити спадок майя?

Семмі кивнув. Чоловік дістав із карману клаптик паперу, поклав його на стіл і мовчки пішов. На папері були написані координати. Семмі вивчив їх — вказана точка знаходилася в глибині тропічного лісу.

Через тиждень Семмі зібрався у подорож. Було непросто знайти провідника, який погодився показати шлях. Дорогою вони зіткнулися з численними небезпеками: отруйні змії, дикі племена та браконьєри, що полювали у лісах. Але три тижні потому вони досягли своєї мети.

Семмі стояв перед неймовірним храмом, оповитим ліанами. Його прикрашали статуї богів із золотими шкарпетками на ногах, під якими красувався напис: Tacotl. Так Семмі створив одну з найкращих своїх пар шкарпеток.


200 голок Шкарпетка м’якша на дотик

Бавовна пеньє Шкарпетки не кошлатяться

Еластичні Використовуємо еластан з високою розтяжністю


При замовленні подарункової коробки ми пакуємо 1-3 пари в коробку з кришкою (фото в слайдері), а 4-7 пар в коробку з прозорим віконечком (фото в слайдері).

Ціна:
120 грн
Кількість
Розмір
Подарункова коробка (+35 грн)
Склад: 80% бавовна 18% поліамід 2% еластан
Доставка
Кур'єром Нової Пошти
60 грн
Відділення Нової Пошти
45 грн
Оплата
Готівкою, банківською картою, Paypal, або післяплатою (за умови доставки Новою поштою)
Є питання? Телефонуйте
Ви також переглядали